Paweł Dudek

Zbudujemy most

Odtwórz Share Add

Olena

Demon

Odtwórz Share Add

Sylwester Ruszkowski

Skończona historia

Odtwórz Share Add

Podkłady muzyczne - muzyka na zamówienie - tworzenie muzyki to nasza pasja

Zarówno solistom jak i zespołom muzycznym oferujemy pisanie utworów na zamówienie. W zależności od Twoich potrzeb napiszemy piosenkę od podstaw lub przygotujemy aranżacje dla już skomponowanego materiału. Jesteśmy w stanie przygotować kompozycje muzyczne w dowolnym stylu, na potrzeby każdego wokalisty.

Oferujemy również podkłady muzyczne stworzone pod konkretne teksty piosenek. Wykonujemy zlecenia z zakresu pełnej kompozycji oraz realizacji i produkcji nagrań dla projektów w każdym stylu muzycznym.
3 kroki do rozpoczęcia z nami współpracy

  • Określ charakter zlecenia: produkcja muzyki wraz z propozycją linii melodycznej do już przygotowanego tekstu, produkcja muzyki na bazie stworzonej już kompozycji, melodii bądź pomysłu muzycznego, wykonanie nowej aranżacji posiadanego już utworu, wykonanie podkładu, spotu, muzyki tła, muzyki filmowej, reklamy, inne.

  • Określ styl muzyczny zamawianego utworu/ów, dołącz kilka wzorców muzycznych (np w formie linków do videoklipów na youtubie) a jeśli zostawiasz nam dobór stylu, brzmienia to prześlij nam chociaż muzykę której lubisz słuchać.

  • Muzyka to sztuka. Muzyka to podświadomość. Muzyka to emocje i charakter. Pozwól nam jak najlepiej dostosować się do Twoich preferencji muzycznych i napisz nam krótko o swoich doświadczeniach z muzyką oraz przedstaw nam swój cel.

W sprawie nagrań studyjnych zapraszamy najchętniej do kontaktu z nr 608 603 848. Preferujemy sesje nagraniowe o czasie trwania nie krótszym niż 4 godziny.
Muzyka do reklam, filmów, gier…

MusicStudio to również muzyka użytkowa oraz system identyfikacji dźwiękowej. Jesteśmy w stanie skomponować dowolny podkład muzyczny na potrzeby filmów, reklam, gier, prezentacji, przedstawień teatralnych oraz innych eventów lub materiałów multimedialnych. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.


Kontakt