Referencje

Nasi Klienci są naszą dumą

Antiblaze Records

Sydney, 2012 rok - Pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie na remix.
“I would like to congratulate you on winning the Calling a Hero remix competition. There were 169 entries and you came first. We really love the originality of the style and the mood of the music that really goes well with the vocals.”

Posłuchaj
Rhyno

Los Angeles, 2012 rok - Pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie na remix.
“Hey man! Just wanted to let you know you're one of the winners and the track will be on the remix EP. Thanks for the hard work! I loooove that sound that hit right at the start of the 2nd and 3rd choruses...”.

Posłuchaj
Nina Badrić

Zagrzeb, 2012 rok - Remix utworu z Eurowizji 2012 chorwackiej gwiazdy muzyki pop, znalazł się na płycie.
"Congratulations and many thanks to all participants !".

obejrzyj wideo
basicLUX Records

USA, 2012 rok - Pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie na remix.
"Thanks so much for entering the New Sound Theory / Scorpio Productions remix contest. Congratulations on winning the contest! Your track is excellent. We would like to send you a basicLUX care package if you could kindly provide an address for us. Also, we’d like to place your track on the upcoming New Sound Theory, Volume 5.".

Posłuchaj
Real World Records

England, 2012 rok - Drugie miejsce w międzynarodowym konkursie na remix.
"Hey Przemyslaw, Your runner-up prizes for the remix comp will be awarded next week...".

Posłuchaj
Paul Heaton

England, 2012 rok - Pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie na remix.
"Just wanted to drop you a note about your remix. I was VERY impressed with your mix and am pleased to say that I have selected you to feature on the remix EP due out in September. There is space for an additional 2 winners and I will be selecting these later this week.".

Posłuchaj
Christina Marie Magenta

USA, 2013 rok - Miejsce na podium w międzynarodowym konkursie na remix.
"Congrats on place in the remix contest!".

Posłuchaj
Garry Schyman

USA, 2012 rok - Pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie na remix.
"Your remix was really good and was chosen by both Garry and me as the grand prize winner. We thought it fitted nicely between the pop and house genres and showed off the original vocals really well.".

Posłuchaj
Tedeschi Trucks Band

USA, 2012 rok - Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie na remix.
"Tedeschi Trucks Band also wanted to give a special shout-out to Przemyslaw Grzelak for a great track!!".

Posłuchaj
Moldover

USA, 2013 rok - Miejsce na podium w międzynarodowym konkursie na remix.
"Thanks for participating in Moldover's Say It remix contest! We received many wonderful remixes and spent a good long time listening to each of them. Congratulations on being one of our three prize winners!".

Posłuchaj
Vim Cortez

France, 2012 rok - Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie na remix.
"Fantastic remix man. Probably my favourite. WIll see what the judges think,but you have my vote ;)".

Posłuchaj
Jake Nauta

Australia, 2012 rok - Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie na remix.
"Thought I'd start your day with an emotive remix of one of my tracks - Well done Przemysław Grzelak from Poland!".

Posłuchaj
Aleksandra Wiśniewska - Aurelia

Kompozycja i aranżacja piosenki, realizacja nagrania w studio.
Zwróciłam się do MusicStudio ponieważ potrzebowałam piosenki festiwalowej, którą mogłabym zaprezentować na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Carpathia 2010 . Bardzo zależało mi na zaśpiewaniu ambitnej kompozycji w klimacie soul i r&b, z jednoczesnym mocnym rockowym akcentem. Dodatkowo potrzebowałam utworu festiwalowego, który wpadnie w ucho jury i publiczności. Zarówno kompozytor Przemek Grzelak, jak i realizator dźwięku Wiesław Grzelak wywiązali się idealnie ze swoich zadań. Z piosenką napisaną, zaaranżowaną i nagraną w MusicStudio dostałam się do finału konkursu.
Muszę przyznać, że był to mój pierwszy raz w profesjonalnym studiu nagraniowym. Stres zniknął jednak bardzo szybko dzięki wspaniałej atmosferze pracy. Pan Wiesław doskonale wiedział, jak poprowadzić mój głos, by w nagraniu zabrzmiał czysto, profesjonalnie. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona efektem końcowym. Przemek cały czas czuwał by jego kompozycja była spójna ze śpiewem, pomagał w interpretacji tekstu, dbał by odpowiednio przekazać emocje. Na nagrania do MusicStudio przyjechałam, aż z Radomia. Było warto, ponieważ jestem mega zadowolona. Na pewno tu wrócę : ).

obejrzyj wideo
1VISION

Kompozycja i aranżacja płyty demo, realizacja nagrań w studio.
Bardzo długo szukałem miejsca, gdzie zrealizuję swoją wizję muzyki. Miałem pomysły, teksty i głos. Niestety współpraca z warszawskimi muzykami i studiami muzycznymi nie była satysfakcjonująca. Po długich poszukiwaniach trafiłem na Music Studio i to był strzał w dziesiątkę. Dzięki długim rozmowom z kompozytorem, przeplatanym puszczaniem ulubionych utworów, w końcu otrzymałem materiał o jakim zawsze marzyłem. Dobry kontakt i zrozumienie wzajemnych potrzeb w muzyce to podstawa. Uzyskałem genialne utwory idealnie oddające moje muzyczne fascynacje i to za naprawdę rozsądną cenę. Same nagrania w studio z doświadczonym reżyserem dźwięku jak Wiesław Grzelak dały mi dużo pewności siebie. Czułem jak przy każdej kolejnej sesji nagraniowej w studio coraz lepiej wychodzi mi praca z mikrofonem oraz panowanie nad głosem. Zdobyłem wiedzę i doświadczenie studyjne pod okiem osoby, która nagrywała czołówkę gwiazd polskiej muzyki. Te wspomnienia są bezcenne i chciałbym za nie bardzo mocno podziękować. Z poszukiwacza podkładów muzycznych stałem się wokalistą z własnym materiałem. Teraz czas na teledysk…

obejrzyj wideo
PRZEKAZ MASOWY

Produkcja muzyczna, mastering, realizacja nagrań.
Chciałem stworzyć muzykę, która łączyłaby akustyczne gitarowe granie i hiphopowy bit. Cały projekt zamierzałem zrealizować samodzielnie w domowym mini-studio. Do Przemka Grzelaka zgłosiłem się ze skomponowanym i wstępnie zaaranżowanym materiałem oraz prośbą o mix i mastering. Stwierdził, że te amatorskie kawałki można zrobić w dużo lepszej jakości. Nie byłem pewien, czy gdy zacznie grzebać w moich piosenkach to odda ducha tego projektu. Efekt końcowy rzucił mnie na kolana. Aranżacje Przemka zabrzmiały tak jak sobie wymarzyłem i jak sam nie potrafiłem zrobić. Dynamiczna i wyraźna sekcja, szerokie, spójne tło, klimatyczna elektronika. Dogranie lepszej jakości wokali w Studio to była już sama przyjemność. Dopiero dzięki MusicStudio moja muzyka w końcu zabrzmiała tak jak chciałem i to w radiowej jakości. Naprawdę warto było oddać piosenki do tuningu przez profesjonalistów i pozwolić im naprawdę zabrzmieć. Szczerze polecam.

obejrzyj wideo
Czadoman

Produkcja muzyczna, mastering, realizacja nagrań.

obejrzyj wideo
Olena

Produkcja muzyczna, mastering, realizacja nagrań.

obejrzyj wideo
Adam Krajewski

Produkcja muzyczna, mastering, realizacja nagrań.

obejrzyj wideo
Adam Stańczyk

Produkcja muzyczna, mastering, realizacja nagrań.

obejrzyj wideo